Technologia

 

Wszystkie kaski SHOEI powstają w oparciu o filozofię bezpieczeństwa, komfortu i pasji. Informacje zbierane na całym świecie są wykorzystywane do ciągłego udoskonalania kasków.


Bezpieczeństwo, projektowanie i pasja

Kaski SHOEI są projektowane z uwzględnieniem trzech punktów widzenia: bezpieczeństwa, wygody oraz pasji. Rozwój produktu uwzględnia oczekiwania naszych klientów, wymagania rynku oraz panujące trendy. Chociaż bezpieczeństwo i funkcjonalność zawsze pełnią rolę dominującą, aspekt modelowania nigdy nie jest bagatelizowany. Kombinacja doskonałej funkcjonalności, unikalnego modelowania jest dowodem tej samej, która jest udziałem motocyklistów na całym świecie.


Testy w tunelu aerodynamicznym

Ponad 20 lat temu SHOEI pierwszy zrozumiał jak isotne pozostaje zagadnienie aerodynamiki przy produkcji kasków motocyklowych. Od tego czasu zbudował własny tunel aerodynamiczny, który stał się niezastąpioną częścią technologii rozwoju produktu. Obok efektu oporu powietrza oraz testowania rozmaitych sił oddziałujących na kask, testowana jest wydajność wentylacji jak również sprawdzane jest jak powstaje hałas w kasku.


Jazdy testowe

Oprócz testów w tunelu aerodynamicznym SHOEI stawia na intensywne jazdy testowe. Sprawdzane są kierunki strumienia powietrza dla różnych typów motocykli, czy wygoda jazdy na długich dystansach.

Obsługa wyścigów

W żadnym miejscu nie wymaga się od kasku tyle, co w zawodach sportowych. Rozwój kasków sportowych SHOEI jest wspierany przez naszych kierowców z MotoGP i inne międzynarodowe klasy. System wentylacyjny oraz System Szybkiego Demontażu zostały opracowane przede wszystkim z myślą o wyścigach. Dzisiaj każdy motocyklista w kasku SHOEI korzysta z tych technologii.

Kontakt

Shoei Polska
ul. Pańska 13
05-110 Jabłonna


kontakt@shoei-europe.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00-17:00

Copyrights 2017 by Shoei Polska